E-okul lise girişi


E-okul giriş internet sitesi üzerinden E-okul lise giriş yapabilirsiniz. Ayrıca e okul veli bilgilendirme sistemi hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı’nın yürüttüğü bir proje kapsamında veliler artık çocuklarının durumunu internetten takip edebilecekler. 2007’den beri yürütülen e-okul projesi kapsamında öğrencinin okula başladığı ilk günden mezuniyetine kadar geçen sürede öğrencinin durumunu gösterir.

E-okul projesi kapsamında, Ulusal Adres Veri Tabanındaki kayıtlı adreslerine göre öğrencilerin en yakın ilköğretim okuluna otomatik kayıtları yapılır. E-okul projesi, öğrencilerin, öğretmenlerin ve velilerin bu sistemden faydalanmasına olanak sağlar. Sistemi kullanırken gerekli olan bilgiler sadece öğrenci TC kimlik ve öğrenci numarasıdır.

E-okul veli bilgilendirme sistemi ile veliler öğrencilerin haftalık ders programlarını, sınav sonuçları, devamsızlık bilgileri ile sınav günü, saati gibi bilgilere ulaşabilirler. E-okul sistemi ile çocuğunuzun okuldaki durumundan haberdar olun.

E-okul sistemine aşağıda yer alan resmin üzerine tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

E-okul lise

e-Okul Öğrenci girişi için TIKLAYIN!

Bir öğrencinin üniversiteyi kazanana kadar hakkında birçok bilgiye sahip olunmasını kolaylaştıran bir sistemdir. Öğrencilerin ders durumlarını, sınav ve projelerde durumları, devamsızlıkları sisteme giriş yapıldığı zaman görülebilmektedir. Bizlere böylesi kullanışlı ve güzel bir projeyi sunan MEB’e teşekkür etmek istiyorum.
Velilere çocukları hakkında net bilgiler edinmelerini sağlar. Veliler çocukları hakkında diledikleri zaman bilgi sahibi olabilirler.

E-okul aracılığı ile ayrıca veliler, öğretmenler ve okul idaresi tarafından iletilen notlara kolaylıkla ulaşabilir, zamanında haberdar olabilirler.

Çocuklarımız hakkında her türlü bilgiyi, istediğimiz her an, kolaylıkla ulaşabilmemizi sağlayan müthiş bir platformdur. E-okul veli bilgilendirmesi ile okul yönetiminin yahut öğretmenlerinizin sizlere ulaştırmak istedikleri duyuruları görebilir, okulunuzdan haberdar olabilirsiniz. E-okul bünyesine bağlı e-okul veli bilgilendirme sistemi ile de çocuklarınızın haftalık ders programlarını, ders ve davranış notlarını takip edebilirsiniz. Sınav tariflerini öğrenebilirsiniz.

Beş yıldır kullanılan bu sistem öğretmenlere büyük kolaylık sağlarken, velileri de son derece mutlu ediyor.

Bu yazı E-okul lise kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

E-okul lise girişi için 8 cevap

 1. elif boybeyi der ki:

  inşallh açılır beee bu e okul
  :) )
  sorun ne anlamıyorum………

 2. calmak iyi değildir der ki:

  icerik calmak iyi değildir

 3. mehmet bilici der ki:

  vallahi bu kayıt sistemi arab saçına dönmüş

 4. erdal der ki:

  bir boka yaramıyor bir haftadır açılmıyor yani normaldir türk işi çünki

 5. offff gerçek puanımı daha bilmiyorum neyapaçam

 6. hayriye der ki:

  inşallah okul açılır ve liseye geçeriz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>